06.04.2023

Hledá se asistent/ka. Budete naši novou posilou v týmu?

Chodící zápisník, kalendář, zvedač telefonů. To je přesně někdo, koho NEHLEDÁM. Název asistent/ka je tím pádem trochu zavádějící. Jsme skvělý tým makléřů, který drží při sobě a dělá dobře svou práci. Ale bez pořádné podpory to vždycky začne trochu drhnout. Potřebujeme někoho, kdo nám pomůže vyladit procesy, řídit chod pobočky a dohlédnout nad plněním stanovených úkolů. Je to spíš manažerská práce s velkou porcí zodpovědnosti. Tím pádem výzva.
Sdílejte

Zamyšlení 21.12.2021

Rok 2021 z pohledu realitního manažera

Blíží se nám vánoční čas a ještě předtím, než na pár dní odložíme pracovní povinnosti stranou a budeme se věnovat kruhu svých blízkých, ráda bych se ohlédla za letošním rokem, který byl v realitním byznysu poměrně zásadní. Chtěla bych také poděkovat svému týmu a všem kolegům za přístup, nasazení, ochotu a motivaci na sobě pracovat po celý rok.
Sdílejte

Zamyšlení 12.10.2021

Proč jsem se rozhodla vytvořit nový web

Ve své branži se pohybuji několik let takzvaně na dvou frontách – jako realitní makléř/obchodník a jako manažer, který vede svůj tým k individuálním i společným úspěchům. Jako obchodník mám svůj profesní web pavlinalavickova.cz.
Sdílejte

Rozhovory 12.12.2020

Rozhovor: Ráda pracuji s lidmi, kteří vědí, co chtějí

Jedna z nejdůležitějších věcí pro mou profesi je skloubit práci a rodinný život. Jako manželka a matka ráda trávím veškerý svůj volný čas se svou rodinou. Touto problematikou se zabývá projekt Ženy a business, který založila má kamarádka Martina Toušová.
Sdílejte