Zamyšlení 21.12.2021

Rok 2021 z pohledu realitního manažera

Blíží se nám vánoční čas a ještě předtím, než na pár dní odložíme pracovní povinnosti stranou a budeme se věnovat kruhu svých blízkých, ráda bych se ohlédla za letošním rokem, který byl v realitním byznysu poměrně zásadní. Chtěla bych také poděkovat svému týmu a všem kolegům za přístup, nasazení, ochotu a motivaci na sobě pracovat po celý rok.
Sdílejte

Zamyšlení 12.10.2021

Proč jsem se rozhodla vytvořit nový web

Ve své branži se pohybuji několik let takzvaně na dvou frontách – jako realitní makléř/obchodník a jako manažer, který vede svůj tým k individuálním i společným úspěchům. Jako obchodník mám svůj profesní web pavlinalavickova.cz.
Sdílejte

Rozhovory 12.12.2020

Rozhovor: Ráda pracuji s lidmi, kteří vědí, co chtějí

Jedna z nejdůležitějších věcí pro mou profesi je skloubit práci a rodinný život. Jako manželka a matka ráda trávím veškerý svůj volný čas se svou rodinou. Touto problematikou se zabývá projekt Ženy a business, který založila má kamarádka Martina Toušová.
Sdílejte

Rozhovory 05.09.2020

Rozhovor: Jak jsem se dostala do Síně slávy M&M

Během roku 2020 se mi podařilo dostat se do takzvané Síně slávy M&M reality. To v překladu zamená, že jsem pokořila hranici 5 milionů korun, co se týče obratu ve firmě. Je to meta, na kterou se nedostane každý. O to více si jí vážím.
Sdílejte